prosecco.sk banner

Stopper WAF - profesionálny uzáver na fľašu šumivého vína

NOVINKA

Zabudnite na lyžičku, servítku a iné mýty o udržaní bublinkek vo fľaši.

Špeciálne navrhnutý uzáver na prosecco zachováva čerstvosť, sviežosť a šumivosť prosecca až po dobu troch dní. Je pre nás vyrobený z kvalitných materiálov priamo v Taliansku. V prípade nedopitia fľaše stačí len nasadiť a fľašu umiestniť do chladničky.

Rozmery
5,5 x 6 x 4,5 cm
Materiál
Chrómovaná oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Certifikované plastové materiály pre potraviny
Farva
Čierna / chrómová
Technické detaily
Systém uchovania bubliniek BLOCK WAF SYSTEM © až do tlaku 6 ATM
Výrobca: prosecco.sk
Dostupnosť: na sklade
5.00 bez DPH
6.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

  • #1 V Taliansku → S neuveriteľnou kapacitou 6ATM , jedinečným samočinným uťahovacím tesnením a autentickou Talianskou výrobou je ľahké pochopiť, prečo najlepšie bary po celom Taliansku považujú WAF zátky za jedinú profesionálnu zátku, ktorá stojí za použitie. Zatiaľ čo zátky na fľaše tlakovej pumpy oxidujú chuť vašhich bubliniek, zátka WAF udržuje CO2 v kvapaline. Bublinkové až do poslednej kvapky!
  • Ako to funguje? → Nenechajte sa zmiasť tým, čo niektorí nazývajú „voľný klip“, pretože to nie je to čo funguje. Kloveova zátka na šumivé víno je múdrejšia. Uzáver používa jednoduchý, ale brilantný princíp fyziky (Pascalov zákon). Keď sa tlak vytvára vo vnútri fľaše, uzlík sa roztiahne smerom von a vytvára tesnenie. Položte fľašu rovno alebo ju postavte vzpriamene a tesnenie funguje rovnako. 
  • Vhodné pre všetky štandardné hrdla fľaše → Fľaša môže mať akýkoľvek tvar, ak má krk pri štandardnom objeme 750 ml. Potom sa tento uzáver zmestí. Môže byť použitý pre Prosecco, Cava, niektoré Magnum a 187 ml fľaše a mnoho veľkoformátových pív alebo Ciderov. 
  • Jednoduché použitie → Na rozdiel od zastaraného štýlu zátok na fľaše Champagne (explodujúci pružinový typ) je náš WAF Stopper jednoduchý a rýchly. Jednoducho zatlačte viečko nadol (tesnenie urobí zvyšok práce za vás) a potom uzamknite bezpečnostnou svorkou z nehrdzavejúcej ocele. Ľahké je ho aj uvoľniť. A kľúčom k zachovaniu čo najlepšej šumivosti je zapečatiť fľašu hneď a udržiavať ju chladnú.
  • Made in Italy → Podobné šampanské uzávery hovoria, že sú talianske, ale skontrolujte ich a je to Čína! Zátka na fľašu WAF je patentovaná talianskym vynálezcom Walterom Fortunato (WAF) a vyrába sa v Taliansku. Je to jediná zátka s samočinným uťahovacím tesnením a ľahko uvoľňujúcim klipom. A zatiaľ čo niektorí ľudia nám hovoria, že poskytuje perfektné bublinky až na dva týždne, my hovoríme 2-3 dní max.  Vyskúšajte ho a rozhodnite sa sami :).