prosecco.sk banner

Sada pohárov Rona na Prosecco, 240ml, 6ks

Orignálny pohár na prosecco 240ml

Rona logo

Vyrába ho pre nás Rona, čo je zárukou kvality a trvácnosti. Rona Hotel & Restaurant je špeciálne sklo RONA pre gastronomické prevádzky so špičkovými technickými vlastnosťami s dôrazom na vysoké zaťaženie.

Výška:    215mm

Priemer: 72 mm

Objem:   240 ml

Výrobca: prosecco.sk
Dostupnosť: na sklade
25.00 bez DPH
30.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Originálna prosecco.sk edícia Rona - pohár na Prosecco 240 ml - 6 kusov v balení

 

GASTRO SKLO vychádzajúce z ručnej výroby- MODE- mušelínová tenučká, ľahká, no pružná a pevná sklovina. MODE je charakterizované svojou čistou jednoduchosťou a moderným tvarom. Táto línia je určená pre najvyšší štandard moderných zariadení.

Špeciálne sklo RONA pre gastronomické prevádzky so špičkovými technickými vlastnosťami s dôrazom na vysoké zaťaženie. RONA 5 star glass je súčasný program rozsiahlej ponuky spĺňajúci náročné profesionálne požiadavky pre používanie v gastronómii. 

Rona

Sklo z Lednických Rovní sa nachádza aj na miestach ako Buckinghamský palác alebo Biely dom, takisto nachádza aj vo svetoznámej reštaurácií v New Yorku – Rockefeller center´s Rainbow Room. Tiež v mnohých luxusných hoteloch po celom svete, napríklad v Dubai alebo Las Vegas. RONA je dodávateľom skla aj pre letecké spoločnosti, ako napríklad: Emirates, Etihad, KLM alebo Amercian Airlines.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom