prosecco.sk banner

DALDIN Extra Brut RY Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 11,50%, 0,75l

FITNESS

Daldin RY Extra Brut 
Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG

Vinárstvo: Spumanti Dal Din Srl
Zvyškový cukor: 0 g/l
Kategória:
Extra Brut
Kyseliny: 6,00 g/l
Objem: 0,75l
Alkohol: 11,50 %
Teplota pre servírovanie: 7°C
Skladovanie:
Chladné a tmavé miesto pri teplote 12-15°C korkom hore. Neodporúčame dlhodobo skladovať v chladničke.
Vinárstvo :
DalDin
Objem:
0,75L
Obsah cukru:
0 g/l
Región:
Valdobbiadene
Výrobca: Dal Din
Dostupnosť: na sklade
14.13 bez DPH
16.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 

Dal Din

DALDIN RY DOSSAGIO ZERO

Rozpoznávaný odborníkmi ako maximum skutočného Valdobbiadene DOCG. Pochádza z úbočí s najlepším vystavením slnku v oblasti Cru vo Valdobbiadene. Je to extrémne suché šumivé víno, ktoré má intenzívny charakter, je šťavnaté, ale krémové a okrúhle, ovocné a vyvážené. RY je súčasťou rodinného výberu, venovaného vášnivému producentovi Riccardovi a mladému Rickymu.

Farba Slamovo žltá so zelenými tónami
Perlivosť Jemná, trvalá
Vôňa Biela broskyňa, hruška, jablko, s dochuťou jemnej mandle
Chuť Mimoriadne suchá, ľahká, krémová a dobre vyvážená
 
 

Daldin
Sídlo spoločnosti Dal Din sa nachádza v pôvabnom meste Vidor, neďaleko od Valdobbiadene. Podnik založil v roku 1960 otec rodiny Giuseppe Dal Din so svojou manželkou Lenou, vášnivou vinárkou, .
Následne podnik prevzala ich dcéra Norma, „La Donna del Vino“s jej manželom Riccardom, ktorý sa staral o celý výrobný reťazec od pestovania viniča cez vinifikáciu až po kvasenie. Pritom využil vedomosti z tej najlepšej vinárskej tradície. Dnes podnik vedie Norma a jej dcéra Alessandra.

Vína Dal Din sú výsledkom pretrvávajúcej tvrdej práce, ktorá v priebehu rokov spája skúsenosti, technológie a odborné znalosti s vášňou a láskou k umeniu. Takže dnes môže DalDin svojim zákazníkom ponúknuť kvalitnú výrobu a prestíž. Hrozno pochádza z vlastných viníc a taktiež od overených dodávateľov. Na základe úspechov, nielen hmotných, ale aj historických a kultúrnych, sa rodina Dal Din etablovala na medzinárodnej vinárskej scéne svojimi vlastnými vínami a aktívne propagovala imidž Prosecca a talianskeho Spumante.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom